Vai NLO lidoja Obamas inaugurācijas laikā

thumb_wide_123069
Izrādas, ka ASV prezidenta inaugurācija ir izcēlusies ar īpašu zīmolu.Visas iepriekšējās inaugurācijas ceremonijas gan skatītājiem, gan arī televīzijas kanāliem nav šķitušas gana saistošas, tomēr ir notikumi, kas saistīti ar zīmīgo pasākumu.

Tv ekrānos tika manīts NLO, ka pārplanēja Vašingtonā tūlīt pēc Obamas inaugurācijas. Cilvēki sāka izklīst, bet Tv kameras vēl turpināja iemūžināt ASV vēsturisko mirkli, kad arī tas notika.

Iemūžināja šo gadījumu Tv kanāla Fox News operatori. Nav lieki piebilst, ka blogsfēra pilna ar minējumiem, kas tas bija. Mazie zaļie, kas atlidojuši apsveikt Obamu vai vienkārši putns.

Interesanti, ka putna piekritēju pulkam nav argumenta, kāpēc tam nav spārnu. Interesanta inaugurācija, kļūda nododot zvērestu un te vēl NLO.

The SUN
Analysis of CNN Obama UFO OVNI Object at Inauguration 2009

2cdc0cca01

159772597

UH! Re, kur podziņas sociālai aktivitātei:

Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

6 komentāri... “Vai NLO lidoja Obamas inaugurācijas laikā”

 1. Ai nu muļķības. Cilvēki stāv uz vietas, bet tas lido. Tas džeks, kurš tur runā, pats noteikti ir pastrādājis ar zīmēšanas datorprogrammām. Ticamības moments ir nozagts.

 2. K says:

  Nē, cilvēki nestāv uz vietas.

 3. Rule says:

  Kur ellē tai video pazudusi saule,kas ir redzama apakšējā bildē? 😀

 4. laimisk says:

  Tas aplītis nav saule, bet ja tā ieskatās un piedomā var redzēt apļa vidū lidojošo…(uzņēmums no You Tube ekrāniņa, tāpēc jau liekas , ka …. 🙂

 5. Moš tas bija ASV armijas slepens izlūkaparāts, kurš vienkārši lūkoja, lai ceremonijā nenotiktu nekas slikts jaunajam presidentam? 🙂

 6. laimisk says:

  Homer Simpsonam , cepums, laba ideja, bet varbūt tie bija krievi… 🙂

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *