Vai nepieklājīgi būt neapģērbtam – sunim.

 

 

Pēdējā laikā nākas bieži redzet apģērbtus suņus un suņukus. Izrādās, tā nav tikai suņu saimnieku kaprīze,ietērpt četrkājainos mīluļus siltos džemperīšos un pūkainās jaciņās…tas ir, kā mums meitenēm…modīgi un inčīgi.

Vēsā un mitrā laikā īsspalvainās šķirnes suņiem, kuriem nav pavilnas, piemēram, krievu tojiem, levretēm un īsspalvainajiem čivava ir nepieciešams apģērbs.
Mazie šuneļi ietērpti stilīgos mētelīšos izskatās piemīlīgi, taču izrādās, ka suņa izmērs nav noteicošais apģērba nepieciešamībā.
“Ļoti aukstā laikā ne tikai mazie, bet arī lielie suņi, var tikt ģērbti, piemēram, dobermaņi.

Ja suns ārā aktīvi nekustas, tad viņam var būt auksti. Domājiet ar to pietiek, jo ķepiņām ir domāti īpaši zābaciņi. Taču tie vairāk ir paredzēti, lai pasargātu suņa pēdiņas no sāls iedarbības, kā arī saimnieka ērtībām – lai mīluļa ķepas pēc katras pastaigas nebūtu jāmazgā.

Ar to jau arī nepietiek ir jāseko līdzi jaunākajām suņu apģērbu modes tendencēm.Šogad četrkājaino mīluļu apģērbā dominē dabiskas krāsas.
Kā, piemēram, brūns, bēšīgs zemes tonis, gaiši zils debesu tonis un sniega balts, un no dabīgiem materiāliem – vilnas, kašmira, angora un zīda. Vai nav jauki, pats galvenais , lai Tu neizskatītos pēc lētas sociopātes Tev jābūt pieskaņotam sunim.

Gan saimniece, gan suns apģērbies Ed Hardy, Christian Audigier, Juicy vai Burberry apģērbā var pretendēt uz cieņu un atzinību.
Nevajag domāt, ka suņu apģērbā greznojas tikai mazie vaukšķi, jo ir izstrādāta vesela sērija buldogiem un lielo suņu īpašniekiem, kas visbiežāk izvēlas saviem mīluļiem apģērbu ar tauriņiem vai kaklasaites svētkiem un ballēm, kā arī ar uzrakstiem Police, Security, FBI vai Size Does Matter.

Nezinu vai pareizi būtu to teikt, bet kad es augu suņi skrēja pliki un tāpēc nešķita neglīti vai kā citādi apdalīti, bet mīļās mode ir mode… 🙂

Jā, un kā Jūs domājat ? Vajag vai nevajag suņukiem zābakus, jaciņas, šortiņus…..

sunis-ar-meteli2

Dalies ar šo rakstu, nekautrējies!

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Komentārs “Vai nepieklājīgi būt neapģērbtam – sunim.”

  1. Labākais draugs says:

    Modes dāmu kaprīze, kuras lutina suni vairāk nekā savu vīru vai draugu.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

divpatsmit + četri =

scroll to top