Sēru apģērbs, pareiza izvēle un noformējums.

 

 

Ir svarīgi pareizi  izvēlēties tērpu sēru brīdī … Sēru apģērbs.

Augsti kulturālās un civilizētās sabiedrībās bēres tiek aplūkotas kā svinīgs un skumjš gadījums. Bērēm ir jābūt vienkāršām, bez liekas rosības un greznības, bet ar cieņu.

Iespējams vislabākais, ko varētu izdarīt piederīgie un draugi, ir savākties kopā un apspriest vislabāko bēru organizācijas veidu, atbilstoši galvenajai reliģijai, ar klusu cieņu un bez nevajadzīgiem tēriņiem.

Ja viņi nevar bēres sarīkot paši, šis pienākums jānodod profesionāla uzņēmēja vai uzņēmuma rokās, jo parasti tie pārzina bēru norises kārtību un var tiešām atbrīvot piederīgos no liekām raizēm tik grūtā brīdī.

 

Bieži rodas jautājums par piemērota apģērba un piemērotu sēru krāsu apģērbā?   Latviešiem sēru krāsas ir baltā, pelēkā, melnā, violetā.

Sēru apģērbs

 

Senajiem latviešiem sēru krāsa bija balta. Mūsdienās pieņemts uz bērēm vilkt melnas vai tumšas drēbes. Klasiskā etiķete paredz, ka vīrieši velk melnu uzvalku, melnu kaklasaiti, melnas kurpes un zeķes, baltu vai melnu kreklu.

Vēsā laikā vīrieši velk melnu mēteli, melnu cepuri un cimdus, baltu šalli. Sievietes velk melnu vai tumšu kleitu vai kostīmu.

Tomēr mūsdienas prasības pret bēru tērpiem vairs nav tik kategoriskas.

Lai varētu parādīt dominējošās jaunās vēsmas sēru apģērbā, skatāmies foto galeriju no izstādes, kas tika veltīta tieši sēru gadījumiem.

Ieskatam jaunākās tendences un perspektīvie tērpu modeļi:

Sēru apģērbs

 

NOTEIKTI! Padalies ar rakstu:

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viens viedoklis

  1. says:

    Liekas, te paši miroņi saģērbti, ne viesi..

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

septiņpatsmit − piecpatsmit =

Atgriezties uz augšu