Pastaiga ar fotoaparātu. (NLO)

Nobildēts… kā vienmēr daudz. Lai gan varētu jau arī vairāk, bet kā tu bildēse vairāk, ja NLO lidinās virs galvas…satraucoši … 🙂
Divi foto man iepatikās tiktāl, ka nolēmu Jums tos parādīt. Nu pirmais intrigai tas par to NLO. Otru attiecinu krīzes tematikai…tā reklāma uz izbijušo veikalu fascinē…

Lai NLO būtu pastiprināts ar baismiem stāstiem atgādinu vasaras notikumus Liepājā. Virs Liepājas ezera novērots dīvains lidojošs objekts.

Pusstundu pirms pusnakts liepājnieks Viesturs Kalniņš pa 3.stāva logu E.Tisē ielā pamanījis otrpus ezeram spožu objektu lēni un bez skaņas pārvietojamies virs mežu galotnēm ziemeļu virzienā.

Viņš to fiksējis ar fotoaparātu. “Tas izstaroja ļoti spilgtu, tādu kā luminiscējošu gaismu,” sacīja V.Kalniņš, “un slīdēja pilnīgā klusumā.”Līdz šim nekas tāds tur neesot novērots, kaut gan apkārt ļaudis runājot, ka līdzīgas lietas kādreiz virs ezera jau redzētas.

Video par NLO… un KUR ?… Pie mums Liepājā.


Mans foto Par NLO, ko liepājnieki var redzēt bieži

– vajag tikai skatīties un klāt viņi būs 🙂

If you mean flying saucers, or alien space ships, try a book or a movie theater because such things don't really exist. If you mean a flying object which you can not identify but it would be fun to research and figure out what it was, look in the sky.

NOTEIKTI! Padalies ar rakstu:

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Viedokļi

  1. HA! says:

    Tas ir MEENESS!

  2. laimisk says:

    Nē tas nav mēness, bet ej nu saproti… ir teiciens nav dūmu bez uguns.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

divpatsmit + 19 =

Atgriezties uz augšu