Pārdomas par dzīvi vai ikdienas šizofrēnija politiķiem

 

 

Vārds, šizofrēnija, tulkojumā no grieķu valodas nozīmē «psihes sašķelšanās» un atspoguļo šīs slimības raksturīgāko īpašību.

Ar šizofrēniju parasti saslimst vecumā no 18 līdz 30 gadiem.

Tomēr ir izņēmumi… Putins.

Nesen lasīju rakstu par jauniešu, precizēšu, 20-30 gadus vecu dzīves dziņām nedēļas griezumā. Žēl, nepiefiksēju nosaukumu, bet ideja par dzīvi, kāda tā ir pašreizajā Latvijā.

Darbs, studijas un tad nāk piektdiena, ar savu šarmu, kas ierauj izpriecu virpulī un nenovēršamā sajūta no rīta, kad tevi izspļauj ar paģirainu galvu ikdienā… pašapmāna mākonis.

Nu, saprast jau var, taču tas velkas gadiem, kur izeja… nodzerties ?

Varbūt labāk pievērsties politikai?

Vai nedomāt neko!

Tomēr, iesāku taču par šizofrēniju, tad arī turpināšu, jo pienācis tāds laiks, kad jāsāk domāt un intensīvi.

Politiskā šizofrēnija.

Krievijas vēstnieks NATO  Briselē paziņoja, ka Baltijas valstīs dzīvo simtiem tūkstošu cilvēku, kuru tiesības pārkāptas tādēļ vien, ka viņi runā krieviski.

Apmēram tā tika paziņots Ukrainā, pirms tur sāka kara darbību ar šizofrēniju pārņemtais Putins. Ko Latvija var gaidīt no šī slimā politiķa?

Ja Putins netiks apturēts Ukrainā, Baltijas valstis nonāks bīstamā riska zonā.

Kādā?

Pavisam vienkārši, ja tā dēvētie “zaļie cilvēciņi” ienāktu Latvijā, piemēram Rēzeknē, kuras mērs pilnīgi atklāti simpatizē Krievijai un tās politikai.

Kā viņš simpatizē?

Viens piemērs, izdot otrā pasaules kara varoņu piemiņas grāmatu, kas slavina Krievijas varenību un melīgi interpretē kara gaitu.

Ko viņi darītu ?

Pirmkārt pulcētu sev apkārt domu biedrus, kā Ždanoku, Plineru, Ušakovu un citus Latvijas nīdējus. Pēc tam pulcētu sev apkārt Latvijas kangarus, Sudrabu un viņai līdzīgos.

Kā arī netiktu aizmirsti trīs ministri no zemnieku partijas, kas pa kluso tikās ar Putina emisāru!  Tālāk pārņemtu savā kontrolē kaut kādas nozīmīgas ēkas vai pat veselu teritoriju, piemēram Daugavpils novadu.

Putins kādu laiku noliegtu savu iejaukšanos, bet kad šizofrēnija pārņems prātu virzītu savu kara ordu uz Latviju.

Tad NATO saskaņā ar alianses līguma piekto pantu būtu jāpieņem lēmums, vai karot ar Krieviju par mazu Baltijas valstu teritoriju.

Domāju, ka nekarotu viss, klasisks piemērs ir Merkeles uzvedība attiecībā pret Ukrainu. Sausais atlikums Putinam būtu saskatīt iespēju, varbūt pat bez viena vienīga šāviena – sagraut NATO līguma piekto pantu.

Drūmi, bet labāk domāt un galvenais gatavoties sliktākajam scenārijam, jo no šizofrēnija pārņemtā politiķa neko labu nevar gaidīt. Atceries un domā pareizi:

Latvijas drošības lielākā problēma būtu Ušakova, Lemberga, Šlesera, Sudrabas un līdzīgu Putina draugu nonākšana valdībā.

šizofrēnijaLaikam mazliet drūmi, tomēr sapurināt smadzeņu miegainību der!

 

Dalies ar šo rakstu, nekautrējies!

Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Komentārs “Pārdomas par dzīvi vai ikdienas šizofrēnija politiķiem”

  1. ceļinieks norge says:

    Realitāte, bet mani tas neskar, dzīvoju Norvēģijā.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

trīs × 2 =

scroll to top