Kas Jūs esat… Ģirts Rungainis vai Melbārdis.

 

 

Tādu dīvainu virsrakstu man liek veidot pamatotas dusmas uz šo  cilvēku-abinieku vai Ģirts Rungainis.

Nekad neesmu izturējies ar uzticēšanos pret cilvēkiem, kas bez iemesla maina savu uzvārdu (izņemot laulības).

Tomēr… varbūt Rungainim (mainīja Melbārdis pret Rungainis) ir savas slēpjamās un ļaunās puses ?

Nav jau aizmirsta viņa darbība par “Trasta” bankas prezidentu, zīmīgā laikā, kad tur “pazuda” slavenie “Latvenergo” 3 miljoni.

Tomēr šoreiz ne par to būs runa… runa būs par viņa kārtējo izteikumu presē :

Finanšu konsultāciju kompānijas “IBS Prudentia” partneris Ģirts Rungainis :

„ … manuprāt, pensija nav nekādas cilvēktiesības.
Ja cilvēks ir pārticis un ir dzīves laikā uzkrājis aktīvus, viņam nav jāsaņem pensija,” norāda Rungainis.
Viņš aicina valsti atzīt, ka pensijas nevis turpinās pieaugt, bet gan tām ir jāsamazinās. Tas esot arī viens no iemesliem, kāpēc nefunkcionē nodokļu maksāšanas sistēma.”

Es nemaz nerunāju par šo izteikumu ētisko pusi, bet gan par valsts tiesiskās paļāvības principiem, kurus viņš klaji ignorē. Esošie pensionāri neizzaga pensiju fondus, kuros viņi no saviem ienākumiem veica iemaksas. To izdarīja Rungainim līdzīgie…finansisti.

Ik pēc trim gadiem valsts iegulda simtiem miljonu nodokļu maksātāju naudu, lai kompensētu banku darboņu, lielo zagļu izdarības, kuri sev nodrošinājuši pārbagātu dzīvi līdz mūža beigām un kas zīmīgi… ne no viena netiek prasīta atbildība.

Nu, protams, Rungainis tak arī ir baņķieris un pēc vaiga redzams, ka uz bankas klientu rēķina ir labi paēdis un tagad caur presi meklē lētu popularitāti ar murgainiem apgalvojumiem.

Ģirts Rungainis

Pag, pagaidi,  bet varbūt viņš vienkārši ir slims…tā nopietni slims ar galvu. Tomēr nē… varu derēt, ka tā nav slimība, bet gan sociālisma un fašisma paveids.  Rungaiņa izteikumos ir jūtama fašistiska nosliece ar domu, ka jāveic darbības, lai liekās mutes ātrāk nomirst.

Visos viņa izteikumos ir pausta klaji nekaunīga nostāja un naida kurināšana pret veciem un nevarīgiem cilvēkiem, kuri vairāk paši par sevi nevar parūpēties un nevar normāli izdzīvot no saviem nabaga grašiem.

Nevar samaksāt komunālos maksājumus, ārstniecības izdevumus, nevar nopirkt zāles un kvalitatīvu uzturu, nemaz nerunājot par iespēju apmeklēt kādu kultūras pasākumu.

Jūs, Rungaini, dzīvojat uz citu cilvēku rēķina… pārvaldot citu aktīvus spekulējot un ieguldot.

Vai Jūs… Rungaini, saprotiet to, ka Jūs naudu neražojat, ražo tie, kas reāli strādā ar lāpstu, slauc govis, kaut vai reāli Jums izcep maizi.

Dzīve ir sūra, grūta un nežēlīga. Tajā izdzīvo un  uzvar, kā arī  zeļ un plaukst tikai tie „stiprākie”, „veiklākie”, „viltīgākie”,” nekaunīgākie”.

Kas nespēj pārkāpt morāles normām tam lemts ubaga liktenis.

Par taisnīgumu, godīgumu, humānismu un tamlīdzīgām ideālistiskām muļķībām dzirdam  no viltus pirmsvēlēšanu tribīnes, kur  liekuļu deputātu  paspārnē arī var izperēties tādi Rungaiņi.

Rungainim,  kā tipiskam kapitālisma  pārstāvim, no fašistiskās ideoloģijas  viedokļa ir pilnīga taisnība. Liekos un nevajadzīgos iznīcināt ar viltīgu metodi…atļaut mirt nabagmājā, bet vispār,Rungaini, priekš kam sociālās aizsardzības programmas un sociālās mājas.

Tās taču traucē tādiem, kā tu…. „Rungaiņiem”  Kā nobeigumu varu citēt vienu no komentāriem pie Rugaiņa raksta…

“Tagad rungaini tu esi mans personīgs ienaidnieks un es savu atlikušo dzīves daļu veltīšu tam lai tevi ierullē asfaltā!”

 

UH! Re, kur podziņas sociālai aktivitātei:

Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

8 komentāri... “Kas Jūs esat… Ģirts Rungainis vai Melbārdis.”

 1. raudu says:

  nav taču kauna, kā to zina visi pie mums ir vecuma diskriminācija. Pēdējos gadus pirms pensijas es strādāju nelegāli ,lai kaut kā aizvilktu līdz pensijai. Un tagad kaut kāds mīslis grib man to atņemt.

 2. egliens says:

  Bez pensijas var but tikai bankieri,nevis vienkarsi cilveki.

 3. ppppp says:

  Rungaini-Melbārd vai kā tevi tur sauc
  Vai Tu pensijā nekad neiesi?
  Lai pirmais no pensijas atsakās un rāda piemēru bagātajiem pensionāriem. par to ierīvēšanu asfaltā piekrītu.

 4. laukis says:

  Ja rungaiņveidīgie nolems, ka no 2020 gada nemaksās pensijas, tātad – tiem, kuri tagad uzsāk darba gaitas (18 gadi un plus),
  vairs neatvelciet sociālos nodokļus.
  Tos, kuri jau ir sistēmā, gan neaiztieciet, ja negribat, lai vēl 300 000 aizbrauc turp, kur vēl cilvēku uzskata par cilvēku.
  Ceru, ka savu karmu tu un tev līdzīgie ruņganveidīgie mēsli ir sabojājuši, Gan arī tu piedzīvosi nabagmāju.

 5. JĀNIS says:

  Latvijas žirinovskis ir tas rungainis, lops.

 6. Aldis says:

  Neapvainosim lopus. Dzīvnieks tik zemiski nekad nerīkotos! Šis tips ir kas zemāks un sliktāks par jebko,ko mēs apzīmējam ar jēdzienu “lops”. Viņam un līdzīgajiem līdz tam vēl jāizaug…..

 7. Olitaskolotaja63@inbox.lv says:

  Nu protams, ka Melbaardis! Zinu soo cilveku no skolas laikiem un zinu arii vinaa mammu – man ir kauns, ka Limbazuu vidusskolu ir beidzi saads cilveeks, ja viss iepriekss mineetais ir taisniiba par vinuu. Tas iisteniibaa ir kauna traips visiem Limbaziem!

 8. Marija Gabreme says:

  Man žēl ka pelēko ķirzaku rases pēcnācēji lieto āriju vārdus un uzvārdus, taču neko darīt, Pirmās Nakts Tiesību likums tajos laikos mūsu senčus praktiski iznīdēja…. Taču viņu ir pārāk daudz, lai tērētu dzīvības enerģiju visas šušras nīšanai. Vienkārši nekalpojiet

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

15 − 11 =