Kā mēs novietojam automobili

 

 

 

Kā mēs novietojam automobili vai tautas valodā, parkojamies?

Interesanti un skaisti video kadri par parkošanās idiotiem nav nekāds retums.

Simtiem gadu atpakaļ, Blogeris laacz, jau ierosināja izveidot uzlīmes “Es parkojos kā idiots”

Akurāt šiem idiotiem, kas ir redzami šajā video, nelīdzēs pat uzlīme.

Te pat auto novietošanas sensori un padomus dodošs pūlis nelīdzēs. Ja esi muļķis tas uz ilgu laiku, bet ja idiots tas uz mūžu.

Ha, Ha!

 

novietojam automobili

image_121

image_34t2

image_46

Labi, par neārstējamiem idiotiem pietiks. Tomēr medaļai ir arī otra puse. Iedomājamies situāciju,  pazemes auto stāvvietā, kāds jauna auto īpašnieks ir aizņēmis pāris centimetru vairāk nekā nosaka `uzzīmētā līnija, kas pēc izmēriem der labi ja vecajiem “Žiguļiem”.

Nemaz nestrīdies, jaunie auto ir pieņēmušies apjomos!

Pats interesantākais, ka cieši stāvot diviem šādiem jauniem auto attaisīt durvis ir problemātiski. Ja vēl braucēji nav tievie vjetnamieši, bet resnuļi amerikāņi vai pašmāju lielāka gabarīta pilsoņi.

Uz ko es te tēmēju… uz to, ka dažam labam “vecā opeļa” īpašniekam, sašutumu, par biezā parkošanās manierēm, būtu jānomaina ar izpratni, jo viņš negrib lai viņa jaunā auto sānus bungātu citi!

Gan jau pats to izdarīs…garāžā!

Jā, jā, tā tas notiek,  tīšām vai netīšām, pret lepnāka auto sāniem iebelzt ar sava vecā auto durvīm ir pielīdzināms iekšējā skaudības velniņa pabarošanas rituālam.

Tādas situācijas ir vērojamas bieži. Vecs auto nav žēluma objekts un tāpēc pieklājība tā īpašniekam stāvvietās nav galvenā.

Būsim savstarpēji pieklājīgi! Novietojam automobili citiem netraucējot. Neesi skaudīgs, ja Tev blakus nostājas, kas lepnāks!

 

UH! Re, kur podziņas sociālai aktivitātei:

Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *