Lai būtu precīzi tad 2011. gada 3. februārī plkst. 4:32 pēc Latvijas laika sākas Baltā Truša /Kaķa gads, kas ilgs līdz 2012. gada 23. janvārim.

TIEM KAM IR  SĀCIES 2012.GADS

JĀLŪKOJAS UZ HOROSKOPU 2012 !

2011.gads raksturosies ar spēju mīksti piezemēties, ielīst visur, kur vajag un arī nevajadzētu.
Iepriecina, ka šim 2011.gadam piemīt prasme ātri aizlavīties no jebkurām nepatikšanām.
Austrumu tautas uzskata, ka tieši Truša gads visā Dzīvnieku aplī ir tas laimīgākais…

Ar ko es arī Jūs visus apsveicu… bet nu pie HOROSKOPA :

Auns

2011.gads izvērsīsies par mērenu gadu, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Gadīsies saskarties ar dažām problēmām  karjerā… gada pirmajā pusē. Tomēr auniem daļēji izdosies pārvarēt visas grūtības. Auni atradīs iedvesmu un pozitīvus notikumus, arī tendence strādāt būs daļēji augsta.auns
Progresa apvērsiens, kā arī atkāpe karjerā iespējama starp 2011.gada 11.janvāri un 2011.gada 21.aprīli. No jūlija stabili progresēsiet.
Iespēja investēt nekustamajā īpašumā vai iespējami ieguvumi no fiksētiem vērtspapīriem šogad. Laiks no 2011.gada 8.aprīlim līdz 9.augustam būs vispateicīgākais šiem mērķiem.
Ienākumi uzlabosies, ja kontrolēsiet izdevumus šajā gadā un galvenais – mērenība visā.
Oktobrī, novembrī un decembrī redzēsiet sociālu uzlabošanos, izaugsmi karjerā un lielāku laimes līmeni.

Vērsis

2011.gads atnesīs negaidītus pārsteigumus.

Šajā gadā uzlabosies jūsu materiālā labklājība un pie tam ar …paša spēki. Jūsu personība izies cauri tādai transformācijai, kas atnesīs respektu un augstāku statusu visos mēnešos. Ispējams saņemt negaidītu paaugstinājumu darbā. Ģimenes dzīve būs harmoniska. Draugi būs gatavi Jūs atbalstīt arī pie daža laba netaktiska gājiena no Jūsu puses.
bullisKarjera paplašināsies un radīsies dažas iespējas no gada sākumam līdz 2011.gada maijam. Pēc grūti padarīta darba palielināsies iguvumi un būs lēciens kopīgos ienākumos. Nelielu atkāpi karjerā iespējams nosargāt starp 2011.gada novembri un decembri. Gada laikā gūsiet laimi pateicoties draugiem.
Iespējami daži uztraukumi par bērniem un attālumiem.
Stratēģiski ieguldījumi tagad varētu nest labu atdevi ilgtermiņā. Zināšanas un jaunas mācības arī būtu ļoti lietderīgas.
Veselība varētu būt uztraukumu iemesls. Neignorējiet slimības, vienalga cik mazas.
Iespējama dinamiska un agresīva sadarbība ar partneriem līdz 2011.gada maijam. Laika posmā no 2011.gada janvārim līdz 10.martam jāizturas delikāti.
Mīlestībā un attiecībās iespējamas grūtības no 2011.gada oktobra līdz decembrim. Oktobris līdz 2011.gada 19.novembrim būs mēģinājumu laiks. Izvairieties no būtiskiem- drastiskiem soļiem.
Vajadzētu izvairīties no iespējām un riskiem starp 2011.gada 15.janvāri un 01.jūniju. Uzmanīgi ar 22jūniju !

Dvīņi

Mainīgi un dažādi noskaņojumi valdīs 2011.gadā.

Būs noteikti mēģinājumu periodi atrisināt savas problēmas starp 2011.gada  janvāri un maiju. Gada vidū var rasties problēmas ar veselību, tāpēc Jums jārūpējas kā nākas par savu veselību. Saglabasies liela iespēja mainīt atrašanās vietu( darba meklējumi ārzemēs) vai arī sāc izjust diskomfortu mājās un darbā.dvini
Šogad atradīsies uzlabošanos jūsu veiksmes līmenī. Būs laime karjerā un laulības dzīvē (ja esat precējies). Ja neesat precējies, šogad var būt iespēja pēkšņai laulībai (spiestu apstākļu dēļ). Vislielākās iespējas varētu būt starp 2011.gada jūliju un novembri.
Karjera var strauji paplašināties pateicoties jūsu piepūlēm starp 2011.gada maiju un oktobra beigām.
Lēmumu pieņemšana varētu izraisīt problēmas pateicoties neskaidram prātam un subjektīvismam domāšanā. Būtu vēlams šogad izvairīties pieņemt būtiskus lēmumus.
Mīlas dzīve saglabāsies aktīva un iespējams, ka kāds parādīsies pie horizonta.
Naudas zaudējumi var radīt augsni spekulācijām un pat izdevumi var pielielināties. Esiet īpaši uzmanīgi starp 2010.gada  janvāri un martu. Ģimenes dzīve saglabāsies saspīlējumi līdz 2010.gada 24.jūnijam.
Mīlas dzīve būs ļoti aktīva un īpaši iesaistīts būsiet starp 2011.gada oktobri un 20. novembri. Lielisks laika posms. Būtu lietderīgi šogad dzīvot piesardzīgi.

Vēzis

2011.gads atnesīs jums negaidītus, bet īstenojumus solījumus.

Izjutīsiet relatīvu skaidrību domās, kā arī vēlmi strādāt vairāk un efektīvāk. Jūs spēsiet gūt panākumus esošajos projektos, kā arī jaunas iespējas bagātinās gan Jūs, gan arī Jūsu dzīvi. Jūs satiksieties ar jauniem cilvēkiem, kuri izrādīsies ļoti svarīgi un spēs atvērt jaunas durvis Jūsu mērķu sasniegšanai. Nepaļaujaties uz kūtrumu darbā.
vezisJauni pavedieni iespējams atvērsies karjerā. Būs izaugsme pateicoties smagam darbam un socializēšanās mēģinājumiem. Iespējami regulāri ceļojumi. (pa darba līniju)
Ja esat precēts(a), tad laulātais var iet sānsolī vai ieinteresēts dzīvot, kaut kur citur. Kopumā tomēr pozitīvs gads. Galvenais nebūt kūtram domās un darbā.
Veselība varētu būt zem vidējā starp 2011.gada janvāri un 12.maiju. Starp 2011.gada 1.novembri un 6.decembri reāla iespēja saslimt- uzmanies ! Citādi laika posms no maija līdz gada beigām būs ļoti pozitīvs.
Veiksme un ceļojumi būs laimīgi pēc 2011.gada maija. Iespējams augstāks līmenis vēlmei pietuvināties reliģijai ja arī nē…tad piesaistīs viss akultais. Jūs varat būt ļoti agresīvā un sevi iznīcinošā fāzē līdz martam. Jums vajadzētu sargāt sevi un izvairīties no nevajadzīgām sadursmēm. Lietas saistītas ar karjeru un bērniem varētu izraisīt stresu. Jauna draudzība un mīlestība varētu būt uzplaukuma stāvoklī starp 2011.gada 9.oktobri un 20.novembri. Šajā laikā varētu parādīties iespēja dzīves vietas maiņai vai īpašuma iegādei.
Vispārīgi… 2011.gads ir daudzsološs. Smags darbs attaisnosies.

Lauva

2011.gads ir sagatavojis jums iespēju mainīt savu dzīvi.

Jūs domāsiet skaidrāk šajā laikā. Jūsu personalitāte būs mīkstāka un paļāvīgāka, kā pagātnē.Šis gads ir labvēlīgs laulībām. Regulāri nodarbojaties ar sportu un pieturāties pie veselīgas pārtikas. Finanses uzlabosies, taču reizēm paaugstināsies negatīvās lauvadomāšanas un depresijas līmenis. Jums vajadzētu uzmanīties un neļaut negatīvajām domām paņemt no jums labāko.
Mīlas dzīve var reizēm sagādāt raizes un uztraukumus. Aizkavējumi finanšu lietās varētu nozīmēt, ka naudas plūsma būs mazāka, kā parasti.
Ģimenes dzīvē saredzami daži mēģinājumi attālināties vienam no otra.
Neprecētie varētu atrast laulību partneri starp 2010.gada janvāri un maiju. Ticamāk, ka radīsies jauns romāns 2011.gada  nonovembrī  vai decembrī.
Veselība var radīt problēmas pēc 2011.gada maija. Pat attiecības ar pretējo pusi,  izskatīsies sliktākas pēc 2011.gada maija.
Jums vajadzētu būt uzmanīgiem un neņemt kredītus, kā arī nepieļaut bezjēdzīgus izdevumus  līdz 2011.gada jūnijam. Laikā līdz 11.martam iespējams liels zaudējums finansēs un ekstravaganta uzvedība no jūsu puses. Dusmas un impulsīvismu vajadzētu turēt zem kontroles.
Mīlas dzīve un seksapīls būs lieliski starp 2011.gada septembri un decembri. Pēkšņa mīlas intereses un sociālās dzīves uzplaukums var atnākt starp 2011.gada 10.oktobri un 20.novembri.
Pārmaiņu gads. Būtu lietderīgi adaptēties. Viss mainās un būsiet pārmaiņu priekšā.

Jaunava

2011. gads būs salīdzinoši mierīgs… bez satraukumiem.

Atradīsiet uz ko fokusēties karjerā, jaunavakā arī piepildījumu un mērķi dzīvē. Personalitāte nostiprināsies un dos jums skaidrāku skatienu uz dzīvi. Tomēr būtu lietderīgi mācēt pielāgoties.Ģimenes dzīve ritēs ierastajā ritmā. Gada sākumā var rasties nelielas problēmas ar veselību.
Sajutīsiet izmaiņas karjeras vidē. Palielināsies naudas plūsma abos virzienos, tāpēc gan ieņēmumi gan izdevumi pieaugs. Neņemt kredītu !
Dažiem iespējamas jaunas partnerattiecības un laulības no maija līdz gada beigām. Ja neesat precējies, tad šis periods dos daudz iespēju laulībām un interesantām tikšanās reizēm.
Dzīvesvietas maiņu un karjeras izmaiņas nevajadzētu atlikt, jo ilgstoši lēmumi var atnest diskomfortu. Gandarījuma trūkums darbā var radīt vēlmi pēc izmaiņām, taču no tā var izvairīties, jo daudz veiksmes tas tāpat nenesīs.
Ieņēmumi būs augsti līdz 2011.gada jūnijam. Izvairieties no konfliktiem ar draugiem. Finansēs iespējami negaidīti ienākumi starp 2011.gada 10.oktobri un 2011.gada 20.novembri. Pozitīvs laika posms lai nostiprinatu to, kas jau ir..
Kopumā šis gads ir pozitīvs, kamēr vien jūs varat fokusēties uz savu darbu un nemēģināsiet stipri mainīt kaut ko apkārt.

Svari

2011.gads turpināsies ar veiksmi un palielu ieguvumu devu…

Atceries…pirmajā gada pusē, taču šo ieguvumu avoti varētu būt atšķirīgi no iepriekšējo gadu ieguvumiem. Atkal uzsmaidīs veiksme, tāpēc Jums izdosies saglabāt lieliskas attiecības ar savas ģimenes locekļiem un draugiem.
Šis gads būs saistīts ar jaunu biznesa iespēju vai veiksmi karjerā. Būs mazāk iespēju peldēt pa straumi, kā pagātnē.svari
Varētu uzpeldēt Investīciju un nekustamā īpašuma risinājuma idejas, tāpēc jums ir jāpaliek konservatīvam. Būtu ieteicams samazināt pārtēriņus un regulāros izdevumus. Neņemt jaunu kredītu.
Radošs darbs, tāpat kā jaunas idejas investīcijās, dos labu atdevi no 2011.gada 1.janvāra līdz 2010.gada 3.maijam. Taču pēc 2010.gada maija līdz decembrim palielināsies iespēja izaugsmei darba jomā.
Jums vajadzētu turēties pie solījuma,  ka jūs neveiksiet pārāk lielus izdevumus vai investīcijas šajā laikā. Diplomātiska kontaktu veidošana palīdzēs izaugsmei. Attieksme pret reliģiju šajā laikā varētu palielināties.
Karjera ies cauri dinamiskai un agresīvai fāzei. Būs izaugsme pateicoties smagam darbam. Izvairieties no pārliekas agresijas. Progresēsiet labi līdz 2011.gada jūnijam.
Romantiskā ziņā laika posms starp 2011.gada septembri un 2011.gada decembri būs ļoti labs. Pēkšņi jaunas un aizraujošas attiecības un sociālas iespējas varētu atnākt starp 2011.gada 10.novembri un 2010.gada 20.novembri.
Pozitīvs gads, kamēr vien jūsu finansiālās saistības tiek kontrolētas ar dzelžainu apņemšanos …neriskēt.

Skorpions

Jūs sagaida labs gads!

Progresēsiet un atradīsiet atbalstu no daudziem šī gada mēnešiem. Gada sākumā Jūs varat saskarties ar zināmām veselības problēmām, kuras nevajadzētu ielaist. Arī ģimenes dzīvē var rasties dažas problēmas. Piepūle un darbs pagājušajā gadā nesīs beidzot augļus. Šis gads atnesīs daudzus ieguvumus un ienākumu palielināšanos. skorpionsTāpat var paplašināties ietekmīgu draugu loks. Saglabājiet darba tempu.
Iespējama laba iespēja iegādāties māju vai īpašumu. Vienīgi, ja nav jāņem kredīts.  Būs ieguvumi no nekustamā īpašuma. Kreatīvas idejas un zinašanu palielināšanās paaugstinās arī jūsu statusu kolēģu vidū.
Ja eat gaidījuši, tad pēc 2011.gada maija iespējama bērna dzimšana vai ieplānošana. Tāpat būs ieguvumi no ieguldījumiem un iespējams no spekulācijām.
Šogad iespējams jauns ienākumu avots, kas nāks no pilnīgi negaidītas puses.
Šogad ģimene var distancēties un var būt dažas diplomātiskas barjeras. Jūsu pašu temperaments un veiksme var būt mainīgi līdz 2011.gada 11.martam. Kopumā veiksmīgs periods.
Distancēšanās attiecībās un mīlestībā var būt gaidīta no 2011.gada 10. oktobra līdz 20. novembrim. Mīlas dzīve un sociālā dzīve var izraisīt problēmas. Izvairieties no būtiskiem lēmumiem attiecībās. Uzmanieties ar veselību. Pārsvarā pozitīvs gads.

Strēlnieks

2011.gads atnesīs izaicinājumus… patīkamus

Šajā gadā jūs būsiet pietiekoši sagatavots svarīgākajam izaicinājumam. Jums vajadzētu pārliecināties, ka nezaudēsiet savu statusu un pozīciju šajā gadā. To var panākt izvairoties no strīdiem, strelniekskā arī negalvojot par ieguldījumiem un kredītiem…ja pat lūgs radinieki. Gan romantiskām, gan arī ģimenes dzīves attiecībām šis gads sola sarūpēt tikai patīkamus pārsteigumus. Neskatoties uz to, saglabājiet modrību, jo var rasties zināmas finanšu problēmas. Pēc 2011.gada 3.maija būs uzlabojumi, taču problēmas atkal var sākties starp 2011.gada 2.novembri un 7.decembri.
Iespējama īpašuma iegāde starp 2011.gada maiju un decembri.
Karjerā var gadīties apstākļi, kuru dēļ var zaudēt savu stāvokli. Būtu noderīgi izvairīties no jauniem darījumiem un sadarbībām. Tā kā būsiet kļuvis mazliet pasīvs, iespējams zaudēsiet kādu iespēju. Jums vajadzētu palikt tikpat elastīgam un atraktīvam, kā līdz šim.
Veselība varētu sagādāt raizes līdz 2011.gada jūnijam. Periodā līdz 11.martam būsiet agresīvs un ātri uzbudināms. Jums vajadzētu nomierināt sevi un palūgt atlabšanu savam ego.
Pēc 2011.gada septembra uzplauks mīlestība. Jaunas mīlas intereses parādīsies no 11. līdz 20.oktobrim.
Sociāli izcils laiks. Radīsies jaunas draudzības un būsiet ļoti seksapīls. Gads, kurš jāpārdzīvo piesardzīgi.

Mežāzis

2011.gads izveidosies par viduvēju gadu

Ja salīdzinām ar iepriekšējo gadu, taču finanses būs iepriekšējā gada līmenī, iespējamas problēmas profesionālās attīstības jomā. Jūs varat saskarties ar dažām problēmām savā ģimenē. mezaazis
Uztraukumi darbā palielināsies kopā ar naudas plūsmu. Iespējams pārtraukums laulības dzīvē un attiecībās no 2011.gada 11.janvāra līdz 21.aprīlim. Šajā laikā jums būs nepieciešama liela pacietība, lai nesagādātu sev lielas problēmas. Izvairīties no alkohola un narkotikām.
Pēc 2011.gada 17.jūlija gaidāmi uzlabojumi, taču problēmas karjerā un nelielas veselības problēmas var parādīties līdz pat 2011.gada 31.decembrim.
Sadarbība un gandarījums no draugiem saglabāsies pozitīvā līmenī līdz 2011. gada 24.novembrim. Dažas laulības problēmas var likt uztraukties no 2011.gada 21.augusta līdz oktobrim.
Pēc 2011.gada 17. novembra iespējams jauns pavērsiens karjerā un iespējas vai dzīvesvietas maiņa.

Ūdensvīrs

2011.gada horoskops parāda lielu ietekmi uz karjeru

Neparedzētu paplašināšanaos un izaugsmi līdz 2011. gada 24.novembrim. Ģimenes dzīvē nebūs nekādu problēmu. Finanšu problēmas atrisināsies, pie kam bez īpašas piepūles. Turklāt, radīsies ne mazāk svarīga iespēja, piemēram, iegādāties nekustamo īpašumu. Tomēr, vasarā var rasties zināmas problēmas ar veselību. Tāpat 2011.gadā palielināsies attieksmes nostiprināšanās un pielāgošanās samazināšanās, kas var novest pie udensvirszaudējumiem darījumos un jomās, kas pieprasa kopīgu sadarbību.
No 2011.gada 11 janvāra līdz 20.aprīlim būs negaidīts karjeras aktivitātes uzplaiksnījums un no 11. janvāra līdz 17. jūlijam paredzama maksimālā  izaugsme.
Līdz 2011. gada 30. novembrim varētu veidoties kluss aizvainojums, no kura vajadzētu izvairīties.
Ienākumi pamazām palielināsies pēc 2011.gada 24.novembra.
Mīlas attiecības un laulības problēmas varētu rasties periodā no 28.jūlija līdz 9.septembrim. Izvairieties no nozīmīgām sadursmēm.
Karjera ievirzīsies dinamiskā, vibrējošā un radošā gultnē pēc 2011.gada 17.novembra.

Zivs

2011. gada horoskops sola mainīgi pozitīvu gadu

Šis gads var atnest lielāku veiksmi un izaugsmi. 2011.gadā veiksies labāk pēc 17.jūlija. Pirms tam dažādu uztraukumu dēļ varētu būt enerģijas izsīkums un apātija. Personiskajā dzīvē Jūs gaida panākumi, arī ar veselību nebūs nekādu problēmu. Neskatoties uz to, gada sākumā var rasties zināmas finanšu problēmas.
zivsVeiksmes līmenis būs augsts līdz 24.novembrim. Pamēģini nopirkt loterijas biļeti. Iespējami ieguvumi no ārzemēm, kā arī daži ceļojumi šajā laikā.
Negaidīti zaudējumi investīcijās, sarežģījumi mīlestībā un uztraukumi par bērniem varētu iestāties no 2011.gada 11.janvāra līdz 21.aprīlim. Galīgais uzlabojums pienāks pēc 2011.gada 17.jūlija, kas būs balva par smagu darbu. Statuss un izaugsme būs ļoti augsta no šī brīža,(reāli, kad lasīsi horoskopu) līdz 2011.gada 31.decembrim.
2011.gadā  sagaidāms stabils izdevumu kāpums, kuru dēļ varētu izsīkt iekrājumi. Izvairieties no izdevumu paaugstināšanas un pārtēriņiem.
Tāpat izvairieties no tendences uztraukties par veselību 2011.gadā. Vietējas problēmas un naudas lietas var pārvērsties pretrunās pēc 2011.gada 17.novembra.
Izvairieties no nevajadzīgām problēmām, jo tās var tikai palielināt atsveščināšanos ģimenes dzīvē. Neņemt kredītu !

***

…Un vēl… Seksuālo saderību horoskops skatāms ŠEIT

….Un par grēku nebūs ielūkoties karjeras horoskopā 2011.gadam skatāms ŠEIT

Ir viedokļi:

 1. in says:

  Katrs ir savas laimes kalējs, bet no šādiem horoskopiem vari iedvesmoties, ne jau burtiski, bet tik ilgi sāksi domāt par rakstīto saturu , ka sākks horordkops arī piepildīties

 2. juris says:

  Es gan ticu , ir daudz sakritību, ka naglai uz galvas, kā rakstīts ticu

 3. laimisk says:

  Ir dīvaina sajūta gadu mijā,
  Kad zvaigžņotā debess sudrabu sijā,
  Tad zogas gan prieks, gan neziņa krūtīs,
  Ko nākamā gada puteņi sūtīs –
  Ir dīvaina sajūta tādā brīdī,
  Kad satiekas gadi uz īsu brīdi:
  Tu pats it kā stāvi vēl durvju priekšā,
  Bet domas sen jau atrodas iekšā.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

20 − 18 =