…..iegādāties jaunu auto, visvairāk motivē cena, taču arī šeit vīriešu un sieviešu domas būtiski atšķiras. 45% vīriešu atzīst, ka iegādāties jaunu automašīnu viņus nemotivētu nekas, savukārt 43% sieviešu laba motivācija būtu cena un 34% sieviešu – īpašs piedāvājums. Turklāt, domājot par auto iegādi, vīrieši lemj vienpersoniski (42%), bet sievietes apspriežas ar ģimeni – (38%) vai ar vīru/draugu (29%).

Kādu automašīnu pirkt – jaunu vai lietotu?

Neapšaubāmi, pirmajā mirklī šķiet, ka jauna automašīna ir labāka nekā lietota. Taču statistika liecina, ka tikai 40 % automašīnu īpašnieku Latvijā dod priekšroku jaunām, bet 60 % – lietotām automašīnām.

Lietotas automašīnas pirkšanas brīdī saduras divas pretējas intereses: pārdevējs ir ieinteresēts pārdot dārgāk, savukārt pircējs – nopirkt lētāk. Pareizās izvēles mērķis ir izvairīties no riska, ka automašīnai būs nepieciešams dārgs remonts.

Kā atrast zelta vidusceļu starp cenu un kvalitāti? Uzmanība ir jāpievērš ne tikai vecumam un nobraukumam, bet arī dažādām tehniskām niansēm. Tieši tādēļ, ja jums nav profesionālu tehnisko zināšanu, automašīnas iegāde bieži vien kļūst par loteriju. Lai tajā nezaudētu, ir jāveic pamatīga automašīnas diagnostika, vēlams, autocentros, kuriem ir laba reputācija un pieredze.

JAUNĀKIE  AUTO TESTI…..

PADOMI…….