Deg klubs ‘Fontaine Palace’ Liepājā
Klausoties rīta radio pārsteidz ziņa par uguns nelaimi Liepājā.
Pagaidām nezināmu iemeslu dēļ izcēlies ugunsgrēks klubā «Fontaine Palace», ziņo Latvijas Radio.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Latvijas radio stāstīja, ka ugunsgrēks izcēlies ap pulksten 5:58 ēkas pagrabstāvā.
Klubs deg ar atklātu liesmu un degšanas platība ir 900 kvadrātmetru, tas nozīmē, ka visa ēka ir liesmās.
Cilvēki no ēkas evakuēti vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās un par cietušajiem ziņu nav.
Viņa apstiprināja, ka tas nozīmē, ka viss klubs nodegs. Nu ko neteiksi …un tas pirms Jaunā Gada sagaidīšanas svinībām.
Žēl…
No ziņām saprotams, ka cilvēki nav cietuši. Ir izteikta , apkalpojošā personāla versija par ļaunprātīgu dedzināšanu. Degšana izcēlusies pagrabstāvā, kur pēc personāla teiktā nemaz nebija kam degt. Ir zināms, ka kluba īpašnieks neatrodas Latvijā.
Atklātās liesmas nodzēsta apmēram 7.30. Dzēšanas darbi turpinās…
Kluba Fontaine Palace aizdegšanās ir ļaunprātīga dedzināšana, uzskata kluba īpašnieks Stēns Lorenss jeb Fonteins, atzīstot, ka šobrīd ir izmisis un satriekts, telefonsarunā portālam Db.lv paudis S.Lorenss.
Komentējot ugunsgrēku Liepājas klubā Fontaine Palace, S. Lorenss portālam Db.lv atzina: “Liepāja ir ļoti, ļoti slikta vieta”. Glābējiem ir trīs versijas par ugunsgrēku.
“Es nezinu, kurš to ir izdarījis un nevaru izteikt konkrētas aizdomas, bet viss liecina par ļaunprātību”, biznesa portālam norādījis Lorenss. Tajā pašā laikā viņš uzskata, ka konflikts ar pilsētas mēru viņam bijis nopietns, un viņš nav vēlams Liepājā.
Deg Fontaine klubs Liepājā. VIDEO www.kllproject.lv
Viens no pēdējiem vakariem…
.
.
.
.
Ja ir interese par rakstiem ... spied uz RSS Ikonas, ievadi savu e-mail un viss notiksies...
(saņemsi savā e-pastā jaunākos rakstus par baltu velti )
Apskati arī interesantus un tematiski atlasītus rakstus:
- Lietuvas pianistu koncerts… Klaviermūzikas maģija.
- Karstās ziņas no Liepājas …plūdi un trauksme.
- Liepājā fotografikas izstāde… Cianoakti.
- Lieldienu pasākumi Liepājā.
- Čikāgas Piecīši koncertēs Liepājā.
- Pārvietojamo foto radaru iecienietās vietas. (Liepāja un rajons,karte)
- Par nejēdzībām Liepājā un U.Seska vienaldzīgo attieksmi.

















Briesmas , vai tik nav pasūtījuma posts.
[Atbildēt]
Bļāviens ! kad beigsies šie reket gājieni.
[Atbildēt]
Ir tāds dzīvnieks
[Atbildēt]
Tā jau gadās, ka vecas mājas deg. varbūt algas nemaksāja un gribējās brīvdienu
[Atbildēt]
“Es nezinu, kurš to ir izdarījis un nevaru izteikt konkrētas aizdomas, bet viss liecina par ļaunprātību”, biznesa portālam norādījis Lorenss
[Atbildēt]